ΝΕΑ
  1. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ 19-10-2019
  2. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ Σ/Κ 19-20/10/2019
  3. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Σ/Κ 12-13/10/2019
  4. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Σ/Κ 5-6/10/2019
  5. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Σ/Κ 28-29/9/2019

Προγραμμα αγωνων

ΠΡΟΓΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Σ/Κ 5-6/10/2019

Τμήμα Δραστηριότητα Χώρος Ημέρα Ώρα
Κ10 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΕΘΝΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΡΕΝΤΗ – CAMPO DE FUTBOL (ΠΡΩΗΝ Eleonas FC)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ & ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΙΚΕΛΙΑΝΟΥ
Κυριακή 12:00
Κ12 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΠΑΟΚ ΠΥΡΥΧΙΟΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΕ ΑΣΤΕΡΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΡΕΝΤΗ – CAMPO DE FUTBOL (ΠΡΩΗΝ Eleonas FC)
ΡΕΝΤΗ – CAMPO DE FUTBOL (ΠΡΩΗΝ Eleonas FC)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ & ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΙΚΕΛΙΑΝΟΥ
Σάββατο
Σάββατο
14:00
16:00
K14 ΕΠΣΑ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄
(ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
Σάββατο 11:15
Κ16 ΕΠΣΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗ(ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑ) Σάββατο 12:45
Κ18 ΕΠΣΑ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ & ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
Κυριακή 13:15

ΠΡΟΓΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Σ/Κ 28-29/9/2019

Τμήμα Δραστηριότητα Χώρος Ημέρα Ώρα
Κ10 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – CAMPO DE FUTBOL (ΠΡΩΗΝ Eleonas FC)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ & ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΙΚΕΛΙΑΝΟΥ
Σάββατο 13:00
Κ12 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΠΑΟ ΡΟΥΦ
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΡΕΝΤΗ – CAMPO DE FUTBOL (ΠΡΩΗΝ Eleonas FC)
ΡΕΝΤΗ – CAMPO DE FUTBOL (ΠΡΩΗΝ Eleonas FC)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ & ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΙΚΕΛΙΑΝΟΥ
Σάββατο
Σάββατο
14:00
15:00
K14 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΕΘΝΙΚΟ ΡΕΝΤΗ – SOCCER ACTION
ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ 34
Σάββατο 16:00
Κ16 ΕΠΣΑ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 183
Κυριακή 20:30
Κ18 ΕΠΣΑ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΚΟΛΩΝΟ ΚΥΨΕΛΗ(ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑ) Σάββατο 11:00
Διοργάνωση Τμήμα Αγώνας Γήπεδο Ημερομηνία Ώρα
ΕΠΣΑ Κ16 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ(ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) 28/10/2018 17:30
ΕΠΣΑ(1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) Κ14 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(ΝΤΑΜΑΡΙ)-(ΧΡΥΣΑΝΘΕΜΩΝ & ΡΕΑΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ) 28/10/2018 19:00
RENTI STAR K12 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΕΝΤΗ 27/10/2018 10:00

ΠΡΟΓΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Σ/Κ 3-4/11/2018

Διοργάνωση Τμήμα Αγώνας Γήπεδο Ημερομηνία Ώρα
ΕΠΣΑ 7η αγωνιστική ΑΝΤΡΙΚΟ Άγιος Δημήτριος-Γκυζιακός Γήπεδο Καλαμακίου Αλίμου (ΓΕΡΟΛΑΝΟΥ 2 ΑΛΙΜΟΣ) 04/11/2018 15:00
Soccerlink Κ18 Νέστορας-Γκυζιακός Γήπεδο λεωφόρου Κύμης (έναντι Μουστάκα) 04/11/2018 09:30
ΕΠΣΑ 7η αγωνιστική Κ16 Γκυζιακός-Δάφνη Παλαιού Φαλήρου 2 Γήπεδο Κυψέλης (αλεπότρυπας) 04/11/2018 19:45
ΕΠΣΑ 5η αγωνιστική Κ14 Γκυζιακός-ΠΑΣ Γαλάτσι Γήπεδο Κυψέλης (αλεπότρυπας) 04/11/2018 18:30
RENTI STAR Σχολή Ολυμπιακού Ρέντη 07-Γκυζιακός Γήπεδο Ρέντη 03/11/2018 21:15
ΕΠΣΑ 2Η αγωνιστική Κ12 Γκυζιακός-Άτλας Κυψέλης Γήπεδο Κυψέλης (αλεπότρυπας) 04/11/2018 17:15
RENTI STAR ΣΣχολή Ολυμπιακού Ρέντη 1-Γκυζιακός Γήπεδο Ρέντη 03/11/2018 13:00
Soccerlink Κ10 Γκυζιακός-Λυκόβρυση Γήπεδα 5χ5 Δούρειου (Ριζούπολη, πίσω από Γ.Καμάρας) 03/11/2018 17:00
RENTI STAR Κ8 Σχολή Ολυμπιακού Ρέντη 1-Γκυζιακός Γήπεδο Ρέντη 04/11/2018 09:00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Σ/Κ 10-11/11/2018

Διοργάνωση Τμήμα Αγώνας Γήπεδο Ημερομηνία Ώρα
ΕΠΣΑ ΑΝΤΡΙΚΟ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ 10/11/2018 15:00
ΕΠΣΑ Κ16 ΑΤΤΙΚΟΣ-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΛΑΤΩΝΟΣ 10/11/2018 11:00
ΕΠΣΑ Κ14 ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 10/11/2018 13:00
ΡΕΝΤΙ ΣΤΑΡ K14 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ 11/11/2018 14:00
ΡΕΝΤΙ ΣΤΑΡ K12 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ 11/11/2018 15:00
ΡΕΝΤΙ ΣΤΑΡ Κ12 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ 11/11/2018 15:00
ΕΠΣΑ Κ10 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΥΡΕΙΟΥ (ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) 10/11/2018 18:30
ΡΕΝΤΙ ΣΤΑΡ Κ8 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ 10/11/2018 12:15